strona głównastrona główna english versionenglish version

Iustitia est ars boni et aequi


Prawo jest sztuką

tego, co dobre i słuszne.

Ulpian za CelsusemAdwokat Janusz Goński
Urodzony w 1974 r. w Świętochłowicach. Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego (magister prawa - 1998 r.). Aplikacja pod patronatem adwokata Jerzego Szczepaniaka. Egzamin adwokacki w 2003r. Od 2004 r. prowadzi indywidualną kancelarię adwokacką współpracując z adwokatem Bartoszem Kucharskim.
Specjalizuje się w prawie cywilnym obrotu gospodarczego, prawie handlowym, prawie spółdzielczym i lokalowym, a także prawie karnym. Mówi biegle po angielsku.
Adwokat dr Bartosz Kucharski
Urodzony w 1973 r. w Łodzi. Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego (magister prawa - 1997 r.) oraz University of Birmingham (Master of Laws in Commercial Law – LLM – 1998 r.).
Aplikacja pod patronatem adwokata Zbigniewa Wodo. Egzamin adwokacki w 2003r. Od 2004 r. prowadzi indywidualną kancelarię adwokacką współpracując z adwokatem Januszem Gońskim.
Tytuł doktora prawa uzyskał w 2007 r. na podstawie rozprawy "Przeniesienie praw z umowy ubezpieczenia", która zwyciężyła w konkursie "Temida" na najlepsze rozprawy doktorskie z dziedziny prawna organizowanym przez wydawnictwo Wolters Kluwer Polska. Od 2007 r. adiunkt w Katedrze Prawa Gospodarczego i Handlowego UŁ. Wykładowca prawa gospodarczego i handlowego. Autor szeregu publikacji z zakresu prawa ubezpieczeń gospodarczych.
Specjalizuje się w prawie cywilnym obrotu gospodarczego oraz prawie handlowym. Mówi biegle po angielsku.


Janusz Goński:
telefon: 509771341
e-mail: janusz.gonski@adwokatura.pl
Bartosz Kucharski:
telefon: 502053985
e-mail: bartosz.kucharski@adwokatura.pl


Copyright 2007 by Adwokat24.com.pl
Projektowanie stron  egoLogo